Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 60283 ® Tatilci Karavanı 190 parça +5 yaş

New
$28.45
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.85 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjne_29968
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Erkek ve kız çocuklar, bu LEGO® City Tatilci Karavanı (60283) oyun setiyle hayal güçlerinin götürdüğü her yere gidebilir.

Oyuncak karavan, küçük bir mutfak ve uyuma yerleri gibi hayal gücüne dayalı oyunlar için gerçekçi özelliklerle doludur. Anne ve baba minifigürleri ve sevimli bir bebek figürüyle ailece sınırsız kamp maceraları için sahne hazır.

5 yaş ve üstü çocuklar için yaratıcı yapım ve oyun eğlencesi

Bu set, basit bir yazılı yapım rehberi ve Instructions PLUS'ı içerir. Akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla LEGO yapımını gerçekten çocuk oyuncağı haline getirir!

LEGO City'nin yaratıcı dünyası

  • Çocuklar, eğlenceli ve gerçek hayattan rol oyunlarına ilham vermesi için gerçekçi özelliklerle dolu bu klasik LEGO® City Tatilci Karavanı (60283) oyun setiyle hayal güçlerinin götürdüğü her yere gidebilir.
  • Kutuda ne var? Bir çocuğun bir sürü harika özellikleri olan muhteşem bir karavan yapmak için ihtiyaç duyacağı her şey, ayrıca anne ve baba minifigürleri ve sevimli bir bebek figürü var.
  • Tatilci karavanının içi; masa, mutfak ve uyuma alanı dahil eşyalarla döşenmiştir.. Açılan yan paneli ve çıkarılabilir tavanıyla fiziksel oyunlar için bir sürü yer sunar.
  • Model araçları ve rol oyunu oyuncaklarını seven 5 yaş ve üstü çocuklar için mükemmel bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir. Bu oyuncak karavan yalnızca temel yapım becerileri gerektirir.
  • Yapıldığında tatilci karavanının yüksekliği 9 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 5 cm'dir.
  • Aksesuarlar arasında minifigürlerin bebeği taşıması için güzel bir kanguru, kamp ocağı, tava, kızarmış yumurta ve kruvasan bulunur.
  • Basılı bir yapım rehberi ve akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasının içinde olan Instructions PLUS dahildir. Bu interaktif yapım kılavuzu, çocukların usta yapıcılar olmasını sağlar. LEGO® City Harika Araçlar macera oyun setleri, çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirmesine yardımcı olurken, açık uçlu yaratıcı oyunları teşvik etmek için gerçekçi araçlar ve eğlenceli karakterler içerir.
  • Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıpçıkarılabilen LEGO® City yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur.
  • LEGO® City yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjne_29968
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu