Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 Geri Dönüşüm Kamyonu 60386

New
$35.62
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $1.07 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354345-00085
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Lego City Geri Dönüşüm Kamyonu 60386 Özellikleri;


LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu seti, 3 konteynerli bir geri dönüşüm merkezi dahil pek çok gerçekçi özelliğe sahiptir. Kamyonun konteynerleri boşaltmak için devirme platformu ve boşaltmak için kalkan bir kasası bulunur. 3 minifigürü ve kedi figürünü ekleyin, eğlence başlasın.
Kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir yapım rehberi olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.
Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleri sayesinde açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
Biipp… Biip… Biip! LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu, geri dönüşüm istasyonuna geldi.
İşçilerin konteynerleri platforma yüklemesine yardım edin ve içindekileri kamyonun arkasına boşaltmak için çarkı döndürün.
Hey! Meraklı kediye dikkat edin! İşiniz bittiğinde, üsse geri dönün ve içindekileri boşaltmak için kamyonun kasasını kaldırın.
Kim derdi ki çöpleri geri dönüştürmek bu kadar eğlenceli olacak?
Geri dönüşüm merkezi de bulunan bu LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu oyun setiyle çevreye özen göstermek çok eğlenceli.
Çocukların LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu’nu, ayrıca 3 konteynerli geri dönüşüm merkezini yapmak için ihtiyaçları olan her şey, 3 minifigür ve bir kedi figürü. Çocuklar geri dönüşüm konteynerlerini kamyona boşaltmak için devirme platformunu çalıştırabilir ve kamyonun kasasını kaldırarak yükünü boşaltabilir.
Yapıldığında Geri Dönüşüm Kamyonu’nun yüksekliği 8 cm, uzunluğu 21 cm, genişliği 6 cm’dir. Bu pilsiz oyun seti, çocukların hayal güçleriyle çalışır.
Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.
LEGO City oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren eğlenceli oyuncaklar ve karakterlerle çocukların öğrenmelerine destek olur.
Parça sayısı: 261
Kutu ölçüsü: 35 x 19 x 7 cm
Ağırlık: 0,556 kg DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354345-00085
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu