Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 İlk Bebeğim Bebek Oyun Seti HMM66 HMX24

New
$42.37
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $1.27 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354184-00209_R2271
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Barbie İlk Bebeğim Delüks Bebek Oyun Seti HMM66 Özellikleri;


İlk Barbie Bebeğim koleksiyonunun sevimli dünyasına hoş geldiniz! Dostluklar burada başlar, hayal dünyaları burada harekete geçer.
Okul öncesi çağdaki çocuklar, İlk Barbie Bebeğim ve arkadaşlarıyla oynayabilir, öğrenebilir ve kendilerini geliştirebilir!
İlk Barbie Bebeğim, okul öncesi çağdaki çocuklara yönelik bir başlangıç koleksiyonudur. Esnek yapılı ve büyük boyutlu bu bebekler, hareketli eklemleri sayesinde kolayca giydirilebilir.
İlk Barbie Bebeğim Deluxe bebeklerin iki sevimli kıyafeti ve hem gece hem de gündüz hikayeleri için bolca aksesuarı vardır.
Çocuklar İlk Barbie Bebeğim YouTube serisindeki en sevdiği sahneleri yeniden canlandırabilir veya kendi hikayeleri yaratabilir.
Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Barbie bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
İlk Barbie Bebeğim 'Malibu' Roberts bebeğin iki farklı kıyafeti ve çocukların en sevdiği iki temada rengarenk aksesuarları vardır: parti zamanı veya uyku zamanı. Esnek gövdesi ve hareketli eklemleri olan bu 34 cm'lik bebek, okul öncesi çağdaki çocukların kolayca taşıyıp giydirebileceği boyutlardadır.
Parlak parti elbisesi, dokulu saç bandı, kolyesi, fiyonk şeklindeki çantası ve topuklu ayakkabılarıyla çeşitli moda oyunlarına hazır olun.
Kıyafetlerdeki basit kapatma detaylarıyla bebek giydirme işi küçük eller için çocuk oyununa döner.
Çocuklar setten çıkan büyük fırçayla 'Malibu' bebeğin saçlarını tarayabilir.
Böylece hem çocukların el becerisi artar hem de çocuklar bakım konusunda kendilerini geliştirir.
Uykucu pelüş kedi, fiyonk saç bandı, tek boynuzlu göz maskesi ve topuklu terlikler gibi hikaye anlatımını güçlendiren büyük parçalar bebeğin gece kombinini tamamlarken çocukların kendilerinden bir parça bulabilecekleri sevimli uyku anlarını ortaya çıkarır.
Okul öncesi çağdaki çocuklar için harika bir oyuncak olan İlk Barbie Bebeğim, genç zihinlerin hayal gücünü geliştirmekle kalmayıp dostluk hikayelerini teşvik eder. Çocuklar birlikte hayal kuracakları daha fazla arkadaş için tüm bebekleri koleksiyonlarına ekleyebilir.
Ürün ölçüsü: 35 x 15,2 x 9,5 cm
Kutu ölçüsü: 38,7 x 31,7 x 6,6 cm
Ağırlık: 0,673 kg DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354184-00209_R2271
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu