Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 İnşaat Kamyonları Yıkım Gülleli Vinç 60391

New
$58.34
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $1.75 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354345-00114
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Lego City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç 60391 Özellikleri;


Çocuklar, bu LEGO City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç oyun setini inşa ederken ve oynarken öğrenir.
4 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyuncak yapım setinde 3 inşaat aracı, yıkılma fonksiyonlu harap bir ev, 3 işçi minifigürü ve hayali oyunlar için eğlenceli aksesuarlar bulunur.
Bu yapımı kolay 4 oyun seti, bir LEGO Başlangıç Yapım Parçası, resimli talimatlar ve çocukların modeli inşa ederken yakınlaştırmalarını, döndürmelerini ve görüntülemelerini sağlayan sezgisel araçlara sahip dijital bir yardımcı yapım uygulaması olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.
Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler. LEGO City yapım setleri sayesinde açık uçlu, sınırsız ve yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
Yıkım sahasındaki LEGO City inşaat işçilerine katılın. Bölgeyi kordona almak için bariyeri kullanın, sevimli örümceği el arabasıyla güvenli bir yere götürün ve işe koyulun. Yıkım gülleli vinci indirmek için nakliye aracının rampalarını açın.
Eski evi yıkmak için topu sallayın. Sonra kepçeyi takarak molozları damperli kamyona doldurun. İşiniz bittiğinde, ekipmanınızı toplayın ve bir sonraki işe doğru yola çıkın.
Bu LEGO City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç setiyle, eğlenceli bir yapım ve oyun deneyimi için okul öncesi yaştaki çocuğunuza katılın.
Çocukların bir nakliye aracı, yıkım gülleli vinç, damperli kamyon ve harap ev inşa etmek için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca yaratıcı rol yapma faaliyetleri için 3 işçi minifigürü ve eğlenceli aksesuarlar
Çocuklar, harap evi yıkmak için bomu sallar, sonra yıkım güllesi aparatını kepçeyle değiştirip, molozları damperli kamyona doldurur.
Bu oyuncak yapım setini 4 yaş ve üzeri çocuklara yılbaşı veya doğum günü hediyesi olarak verdiğinizde, çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olun.
Nakliye kamyonunun yüksekliği 9 cm, uzunluğu 17 cm, genişliği 9 cm’dir.
Bu setteki LEGO aksesuarları arasında oyuncak levye, el arabası, telsiz ve bina planı bulunur.
Parça sayısı: 235
Kutu ölçüsü: 48 x 28,2 x 61 cm
Ağırlık: 0,097 kg DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354345-00114
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu