Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 Koruyucuların Yeni Gemisi 76255

New
$122.82
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $3.68 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354345-00093
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Lego Marvel Koruyucuların Yeni Gemisi 76255 Özellikleri;


LEGO Marvel Koruyucuların Yeni Gemisi, Marvel Studios Galaksinin Koruyucuları 3’ün uzayda seyahat yıldızını çocukların ellerine verir.
Oynamak ve sergilemek için olan bu etkileyici uzay gemisi, 10 yaş ve üzeri çocukları yaratıcı oyun evrenine götürecek.
3 uzay gemisi 1 arada. Bu inşa edilebilen uzay gemisi, göründüğü kadar muhteşemdir.
3 mini figürlük açılan bir kokpiti, başka bir mini figür için gizli bir bölmesi, silahlar ve aksesuarlar için depolama alanları ve ana gemiden ayrılan 2küçük uzay gemisi bulunur.
Bu set, filmden 5 mini figürle birlikte gelir: Mantis, Drax, Star-Lord, Nebula ve Adam Warlock. Uzay gemisi kolayca elle tutularak uzayda ‘vıınnn’ diye uçurulabilir ve o günün aksiyonu bittiği zaman, standında veya çocuk odasında sergilendiğinde harika görünür. Ekstra dijital bir boyut için çocuklar LEGO Builder uygulamasıyla modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilir, setleri kaydedebilir ve yapımdaki ilerlemelerini takip edebilir.
Galaksinin Koruyucuları ile uçuşa geçin! Mantis, Drax ve Star-Lord’u süper kahramanların uzay gemisinin kokpitine yerleştirin ve Nebula’yı altındaki gizli bölmeye koyun, sonra bir sonraki heyecan verici görevinize çıkın. Ama Adam Warlock’a dikkat edin!
Ondan gelen saldırıları savuşturmak için uzay gemisinin 2 mini gemisini ve depolama alanlarındaki silahları kullanın.
Özelliklerle dolu uzay gemisi: Marvel Studios Galaksinin Koruyucuları 3’ün uzayda seyahat yıldızı LEGO Marvel Koruyucuların Yeni Gemisi ile filmin aksiyonunu gerçek hayata taşıyın.
Orijinal Marvel aksiyonu: Filmden 5 mini figür dahildir: Mantis, Drax, Star-Lord, Nebula ve Adam Warlock
Bol bol oyun olanağı. Kullanışlı uzay gemisi 3 mini figürlük açılan bir kokpite, başka bir mini figür için gizli bir bölmeye, silah deposuna ve 2 adet takılabilir küçük uzay gemisine sahiptir.
Oynayın ve sergileyin. Uzay gemisi, kolayca elde tutularak uzayda ‘vıınnn’ diye uçurulabilir ve günün aksiyonu bittiğinde, standında çocuk odasında sergilenebilir.
Süper kahraman hediyesi: 10 yaş ve üzeri bir Marvel hayranını bu doğum günü, yılbaşı ya da sıradan bir gün hediyesiyle ödüllendirin.
Kullanışlı oyun seti: Filme uygun bu inşa edilebilen uzay gemisi ve standının yüksekliği 31 cm, uzunluğu 21 cm, genişliği 26 cm’dir.
Sezgisel yapım talimatları. Sürükleyici bir yapım deneyimi için modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürmenize, setleri kaydetmenize ve ilerlemenizi takip etmenize olanak tanıyan dijital araçlar içeren LEGO Builder uygulamasını indirin.
Sınırsız Süper Kahraman eğlencesi! Geniş LEGO Marvel yapım oyuncakları koleksiyonu, sınırsız yapım ve oyun olasılığı sunacak şekilde tasarlanmıştır.
Parça sayısı: 1108
Kutu ölçüsü: 48 x 7,5 x 37,8 cm
Ağırlık: 1,58 kg DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354345-00093
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu