Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 Ninjago Kai Altın Ejderha Akıncısı 71773

New
$113.19
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $3.40 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354345-00094
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Lego Ninjago Kai'nin Altın Ejderha Akıncısı 71773 Özellikleri;


8 yaş ve üzeri ninja hayranları, bu süper havalı Kai’nin Altın Ejderha Akıncısı oyun setiyle NINJAGO: Crystallized TV dizisinin heyecan verici aksiyonunu canlandırabilir. Kokpiti, 2 topu, 4 atıcısı ve altın ejderha kılıçları olan bir arazi aracı içerir. Akıncı’nın arka tekerlekleri katlanarak yol modundan, yaratık gibi hareket ettiği yürüyüş moduna geçebilir.
Ninja hayranlarının hayal gücüne hitap edecek bir yapım seti; Bu yapım seti, 7 minifigürle doludur: Altın Kai, altın ejderha kanatlı Altın Ejderha Zane, müttefikleri Skylor ve çocukların savaşmaları için çeşitli kötü karakterler: General Mister F, İntikam Taşı Fedaisi ve 2 İntikam Taşı Savaşçısı.
Çocukları fantastik bir dünyaya taşıyacak harika oyuncaklar; NINJAGO oyuncakları, çocukları ekranlarından uzaklaştırıp sürükleyici bir fantastik aksiyon dünyasına taşır. Burada robotlar, arabalar, jetler, ejderhalar ve tapınaklar içeren yapım setleriyle kötü güçlere karşı savaşmak için cesur ninja kahramanlarına katılabilirler.
NINJAGO araç oyun seti; Ninja hayranları, bu LEGO NINJAGO Kai’nin Altın Ejderha Akıncısı setiyle NINJAGO: Crystallized TV dizisinden en sevdikleri sahneleri canlandırabilir.
7 mini figür; Çocukların NINJAGO City’de efsanevi savaşlar yapması için Altın Kai, Altın Ejderha Zane, Skylor, General Mister F, İntikam Taşı Fedaisi ve 2 İntikam Taşı Savaşçısı.
Arazi aracı oyuncağı; Bu benzersiz cip tarzı araba bir kokpite, 4 atıcılı 2 topa ve altın ejderha kılıçlarına sahiptir.
Ayrıca yol modundan yürüyüş moduna geçerek bir yaratık gibi hareket edebilir.
Daha fazla ninja aksiyonu; NINJAGO: Crystallized TV dizisinden Cole'un Ejderha Jipi, Zane'in Altın Ejderha Jeti ve Kristal Kral oyun setleri dahil diğer 7 sete de göz atın.
Ninja hayranları için hediye; Bu 624 parçalı yapım seti, LEGO modelleri yapmayı ve savaşları canlandırmayı seven 8 yaş ve üzeri çocuklar için bir hediye fikridir.
Sergileme modeli; 13 cm yüksekliğinde, 35 cm uzunluğunda ve 19 cm genişliğindeki Kai’nin Altın Ejderha Akıncısı, oyun aralarında gururla sergilenebilir.
Fantastik aksiyon; LEGO NINJAGO oyuncakları, çocukları ekran başından ayrılmaya ve kendilerini ninja gibi hissedebilecekleri mistik bir dünyaya girmeye teşvik eder.
Yüksek kalite; Altmış yılı aşkın süredir LEGO yapım parçaları, her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılacak şekilde üretilmektedir.
Ninja gücü gerekmez.
Kutu ölçüsü: 48 x 7,4 x 28,2
Ağırlık: 0,93 kg
Parça sayısı: 624 DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354345-00094
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu