Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 Sonsuz Saç Eğlencesi Bebek GHN04 GHN03

New
$25.23
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.76 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354184-00140_R2009
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Barbie Sonsuz Saç Eğlencesi Bebek GHN04 Özellikleri;


Parıltılı parti elbisesi dönüşüme hazır. Renkli taçları postişleri, temalı üstleri ve aksesuarları kombinleyerek tek boynuzlu at, denizkızı veya ikisinin birleşiminden oluşan bir görünüm yaratabilirsiniz.
Hayal dünyasını gerçeğe dönüştüren iki farklı görünümü; postişli taçlar, temaya uygun giysiler ve aksesuarlar tamamlıyor. Bir denizkızına veya tek boynuzlu ata dönüşmek çok kolay! Tek boynuzlu at resimli tişörtü veya denizkızı baskılı tişörtü giydirin ve giysilerine uygun aksesuarlarıyla görünümü tamamlayın.
Tacın üzerindeki rengarenk postişler, Barbie bebeğin sarı saçları arasındaki pembe, mavi ve ışıltılı tutamlara daha da fazla renk katıyor.
Setin içinde bir saç fırçası, saç lastiği ve iki adet toka mevcuttur.
Hayal dünyanızdaki her saç modelini yaratabilirsiniz. Setin içindeki bir çift spor ayakkabısı bebeğin tarzını değiştirirken farklı hikayeler yaratma seçeneği sunar. Işıltı saçan Barbie bebeğin görünümünü değiştirmeye bayılacaksınız.
Set içerisinde; Barbie bebek, postişli iki taç, baskılı iki tişört, ikinci çift ayakkabı, saç lastiği, iki toka ve bir saç fırçası yer almaktadır.
Barbie Rengarenk Saçlar Bebeği denizkızı görünümünden tek boynuzlu at görünümüne hızlı ve büyülü bir değişim geçiriyor. Bu görünümü tek boynuzlu ata dönüştürmek istediğinizde, gökkuşağı baskılı tişörtü giydirip üzerinde boynuz ve kulaklar bulunan pembe, sarı ve mor postişli tacını takın.
Bu görünümü daha da büyüleyici hale getirmek için setin içindeki saç lastiklerini ve iki tokayı kullanarak Barbie bebeğin uzun, rengarenk ve ışıltılı saçlarına şekil verin.
Farklı görünümlerden ilham alınarak yaratacağınız farklı hikayeler için bebeği aksesuarlarla süsleyin.
Hayal dünyasını, farklı tarzlar yaratömayı ve saç şekillendirmeyi seven 3-7 yaş arası kızlar için harika bir hediye.
Kutu ölçüsü: 22,8 x 6 x 32,3 cm
Ağırlık: 0,259 kg DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354184-00140_R2009
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu