Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 Speed 1970 Ferrari 512 M 76906

New
$30.59
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.92 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354345-00087
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Lego Speed Champions 1970 Ferrari 512 M 76906 Özellikleri;


LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M yapım seti, çocuklara ve her yaştan araba tutkunlarına simgeleşmiş bir yarış arabasına sahip olma, yapma ve keşfetme şansı verir!
Oynamak ve sergilemek için mükemmel olan bu aslına uygun LEGO modeli, korkunç performansı ve pistte destansı düellolarıyla ün kazanmış, 1970’lerin efsanevi dayanıklılık yarışı arabasının özünü yakalıyor.
Dijital yapım talimatları; Bu koleksiyonluk oyuncak yarış arabası, basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir.
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan sezgisel dijital yapım rehberi, modeli yaparken her açıdan görmenize olanak tanıyan inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.
Mühendislik dehasını kutlayın; LEGO Speed Champions yapım setleri, dünyanın lider ve en tanınmış araçlarının mini versiyonlarını sunar.
Hem çocuklar, hem yetişkinler tarafından sevilen bu kaliteli modeller, sergilemek veya Speed Champions serisinden diğer araçlara karşı nefes kesen yarışlar yapmak için de harikadır.
Muhteşem 1970 Ferrari 512 M’nin bu muhteşem LEGO Speed Champions versiyonuyla simgeleşmiş bir yarış arabasına yakından bakın.
Aracı parça parça yaparken büyüleyici aerodinamik tasarımını keşfedin. Yapmayı bitirdiğinizde, başyapıtınızı sergileyin ya da Ferrari sürücüsünü direksiyona oturtarak efsanevi yarış aksiyonu için en yakın başlangıç çizgisine gidin!
Simgeleşmiş 1970 Ferrari 512 M’in modeli; Hayal gücüne dayalı yarış aksiyonunu seven araba meraklıları ve çocuklar için aslına uygun oyuncak araba modelidir.
Kutuda ne var? 1970 Ferrari 512 M’nin bir LEGO yorumunu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca yarış tulumu, peruğu ve kaskı olan bir Ferrari yarış sürücüsü.
Koleksiyon yapın, oynayın ve sergileyin! Çocuklar ve araba meraklıları, 1970 Ferrari 512 M’yi yaparken inceledikten sonra çalışmalarını sergileyebilir ya da Speed Champions yarış aksiyonunda arkadaşlarına katılabilir.
Her duruma uygun bir hediye; Bu 291 parçalı LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M modeli, 8 yaş ve üzeri yarış arabası meraklılarına doğum gününde ya da başka herhangi bir zaman hediye olarak verilebilir.
Detaylarla dolu! Ferrari 512 M modelinin yüksekliği 4 cm, uzunluğu 15 cm, genişliği 7 cm’dir. Sürücü mini figürü ve bir sürü gerçekçi detay için bol bol yer var.
Pil gerekmez. Bu harika oyuncak araba çocukların hayal gücüyle çalışır, böylece yarış eğlencesi hiç bitmez!
İnteraktif dijital yapım talimatları; Akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
En sevdiğiniz araçların yapımını keşfedin! LEGO Speed Champions yapım setleri, çocuklara ve yetişkinlere dünyanın en ünlü arabalarından bazılarını keşfetme şansı verir.
Kutu ölçüsü: 26,2 x 7,2 x 14,1 cm.
Parça sayısı: 291 DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354345-00087
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu