Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

21

$15.70
Sold out
Notify me when available
Reference:
-1-0213745898459
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

Adım Nikka.

Biri beni öldürdü.

Ama bu yalnızca başlangıçtı…

On altı yaşındaki Nikka hastane odasında gözlerini açtığında olanlara inanamaz. Daha az önce en yakın arkadaşı Zoe’yle bir partide eğlenirken, birden saldırıya uğradığı ve yirmi bir dakika boyunca ölü kaldığı gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalır. Üstelik arkadaşı Zoe’yi partiden beri gören olmamıştır ve polisin arama çabaları sonuçsuz kalmıştır.

Nikka ise hayatta olmadığı yirmi bir dakika boyunca karanlık bir tünelde, zayıf bir ışığa doğru ilerlemiştir ve ışığın yakınında kendisine korku dolu gözlerle bakan Zoe’yi gördüğünden emindir. Herkes bunun bir halüsinasyon olduğunu düşünse de en yakın arkadaşının, yardımına ihtiyacı olduğuna inanan Nikka onu geri getirmek için her şeyi göze almaya hazırdır. Üstelik kısa süre sonra öte taraftan tek başına dönmediğini, yanında tekinsiz bir ruhu da getirdiğini fark edecektir…

2020 Glauser Ödülü“Wulf Dorn, okuyucusunu heyecanlandırmayı diğer yazarlardan çok daha iyi biliyor. Son sayfasına kadar nefes kesici bir roman.”

Literaturmarkt

“Yüksek tempolu, duygu yüklü, okuyucunun yakasını bir an bile bırakmayan bu kitap, hikâyeyi hiç umulmadık dönemeçlere sokuyor.”

Goslarsche Zeitung

“Bu romandan da belli ki Wulf Dorn işini iyi biliyor. Karakter oluşturmakta da, düşmeyen bir tempo ve sürükleyici bir hikâye yaratmakta da üstüne yok.”

Jugendbuch-Couch

“Dorn, okuyucuyu kolay kolay kurtulamayacağı bir şekilde hikâyeye çekmeyi başarıyor.”

LizzyNet

“Temposu baş döndürüyor.”

Westfalen-Blatt

Wulf Dorn, 2009 yılında yazdığı ilk romanı Psikiyatrist ile Almanya’nın en çok okunan gerilim romancıları arasına girmeyi başarmıştır. Şizofren, Oyunbaz, Hain Yüreğim, Karabasan, Travma ve Fobi ile de dünya çapında üne kavuşmuştur. Romanları dokuz dile çevrilmiştir. Yirmi yıl bir psikiyatri kliniğinde çalışan Dorn şu anda tüm zamanını edebiyata ayırmaktadır.

Ürün Adı: 21
Read moreShow less
Product Details
-1-0213745898459
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu