Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

En İyi Terapistim Ben

$7.46
Sold out
Notify me when available
Reference:
-1-0213943590087
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
En Iyi Terapistim BEN; kisinin kendisine nasil baktigini gördügü, duygularin gücünü hissettigi ve en iyi terapistin kendisi olabilecegini özümsedigi bir rehber kitaptir.
En Iyi Terapistim BEN; günlük yasantidan kaynaklanan engelleri asmak, içteki boslugu doldurmak, sorunlari çözmek, zorluklarla basa çikmak, saglikli ve mutlu olmak için bir basvuru kaynagidir.
En Iyi Terapistim BEN; sevgiyle, güçle, inançla ve istekle kisinin kendini nasil yeniden yaratacagini görebilecegi ve kaderini yeniden yazabilecegi bir sifa kitabidir.
En Iyi Terapistim BEN; “kisi kendine ihanet ettigi için hastadir, sikintidadir ve ancak kendi kendinin terapisti olarak sifa bulabilir“ mantigini hayata geçiren bir kaynak kitaptir.
En Iyi Terapistim Ben; seven, sevilmeyen, aci çeken, inanan, korkan, gülen, nefret eden, kiskanan, fedakârlik gösteren, ahlakli, bencil, kendini begenmis, karamsar, yalniz, sorumluluk sahibi, umut eden herkesin kendisine dair de bir seyler bulabilecegi bir gizem kitabidir.
En Iyi Terapistim Ben; insan düsüncesinin ufuklarina dogru yapilan gizemli bir yolculugun öyküsünü anlatan, yasami ve insani konu olan onlarca basyapittan damitilmis bir psikoterapi el kitabidir.
En Iyi Terapistim Ben; insana var olma sanatini insanca anlatan bir farkindalik kitabidir.
(Arka Kapak)-
Hasta bir insanla saglikli bir insan arasindaki en büyük farklardan biri; saglikli insanin gelecegin korkularini ve geçmisin yükünü tasimadan, içinde bulundugu anda herhangi bir kaygi duymaksizin nasil mutlu yasayacagini bilmesidir. Biz insanlar geçmis ve gelecegin o denli etkisi altindayizdir ki; çogu zaman çocuklugumuzun altin günlerini anariz ya da bizi en fazla keyiflendirecegini düsündügümüz yasamimizin bir parçasini sikça zihnimizde tutariz. Bu durumun nedenini, o günlerin kaygisiz ve hayatin sorumluluklarinin omuzlarimiza henüz çökmedigi günler olmasidir. Bu nedenle geçmis terk edilmedigi, halen simdiki zamana sizdigi için kisi hastadir. Ama simdiyi yasamak; hayatin anlamini kavrayarak kisinin kendi sorumlulugunu almasidir. Gelin birlikte bu sorumlulugu paylasalim. "Biri beni kurtarsin" yerine; "biri benim kendimi kurtarmama rehberlik etsin, yol göstersin" mantigi hayata geçirilmelidir. 'En iyi terapistim, ben' bu mantikla hazirlanmis bir kitaptir. Çünkü kisi kendine ihanet ettigi için hastadir, sikintidadir ve ancak kendi kendinin terapisti olarak sifa bulabilir.Bu süreçte terapistte hastasindan bir seyler ögrenmek zorundadir. Her insan kutsaldir, biriciktir ve kendi birikimleri vardir. Hastasindan bir seyler ögrenemeyen bir terapist kendini tekrar etmeye baslamis demektir ve en iyi ihtimalle bir süpervizyona ihtiyaci vardir. Viyana Anatomi Enstitüsü'nün kapisinda 'burada ölüler bize ögretiyorlar' cümlesi yazar. Terapilerde de 'her hasta/danisan bize bir seyler verir ve ögretir' cümlesini terapist zihnine yazmalidir.Basarisi kanitlanmis bir tecrübe ve profesyonel bir yaklasim için ulasabileceginiz en dogru kitaplardan birini aldiniz, rahat olun.

Ürün Adı: En İyi Terapistim Ben
Read moreShow less
Product Details
-1-0213943590087
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu