Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Evreni Yutan Çocuk

New
$6.01
1
In-Stock 10 Items
10 items in stock
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 22-02-2024
You will get $0.18 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213942120803
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Brisbane, 1985: Kayıp bir baba, dilsiz bir abi, bağımlı bir anne, uyuşturucu satıcısı bir üvey baba ve çocuk bakıcılığı yapan adı çıkmış bir suçlu. Eli Bell’in hayatı şimdiden oldukça karışık. Kalbini takip etmeye ve iyi bir adam olmanın ne demek olduğunu anlamaya çalışıyor, fakat kaderi yoluna engeller koymaya devam ediyor. Brisbane’in efsanevi uyuşturucu satıcısı Tytus Broz o engellerden sadece biri.

Eli’ın hayatı artık daha da ciddileşiyor: Hatırlayamadığı babasıyla buluşacak, annesini kurtarmak için Noel’de Boggo Road Hapishanesi’ne zorla girecek, dünyasını alt üst eden suçlularla yüzleşecek ve rüyalarındaki kıza âşık olacak.

Kardeşliğin, gerçek aşkın ve alışılmadık bir arkadaşlığın hikâyesi Evreni Yutan Çocuk, bu yıl okuyacağınız en yürek parçalayıcı, en keyifli ve en canlandırıcı roman olacak.

Trent Dalton, The Weekend Australian Dergisi için çalışan bir yazar ve The Courier-Mail’in eski editör yardımcısıdır... Gazetecilik alanında iki kez Walkley Üstün Başarı Ödülü, NSW Gazeteciliği alanında üç kez Kennedy Üstün Başarı Ödülü ve Ulusal Haber Ödülleri’nde dört kez Yılın Gazetecisi Ödülü’nü kazanmıştır. Evreni Yutan Çocuk, ilk kitabıdır.

Yazar, Evreni Yutan Çocuk kitabı ile 2019 Indie Book Yılın En İyi Kitabı Ödülü’nü ve En İyi İlk Roman Ödülü’nü; 2019 MUD Literary Ödülü’nü; 2019 ABIAs (Australian Book Industry Ödülleri) Yılın En İyi Kitabı, Yılın En İyi Edebi Kurgusu ve Yılın En İyi Sesli Kitabı Ödülü’nü; Matt Richell En İyi Yeni Yazar Ödülü’nü kazanmıştır. Ayrıca NSW Premier’s Literary Ödüllerinde finalisttir ve Miles Franklin Literary Ödüllerinde de yarı finalisttir.

Eğlenceli, dokunaklı, gerçekçi muhteşem
- Better Reading

Uzun zamandır okuduğum en iyi Avustralya romanı
- Sydney Morning Herald

Sıra dışı ve nefis bir anlatım
- The Guardian

Mükemmel bir hikaye
- Adelaide Advertiser

Tek kelimeyle mükemmel Evreni Yutan Çocuk, Trent Dalton’ın Avustralya edebiyatı için gerçek bir hazine olduğunu doğruluyor
- Annabel Crabb

Harika bir çıkış romanı! Evreni Yutan Çocuk, bu yıl okuduğum SIRA DIŞI kitaplar listesinde zirveye yerleşti.
- Carolyn

Uzun zamandır okuduğum en zekice, en eğlenceli, en duygusal, en KOMİK, en sıra dışı ve en muhteşem kitap!
- Lea

Eğer bu yıl sadece bir kitap okumanız gerekirse, o kitap bu olmalı. ÇOK ZEKİCE, uzun zamandır okuduğum en iyi kitap. Güzel yazılmış, gerçek bir hikâye.
- David

Bu kitap fazla güzel. Zengin, dokunaklı ve bazen de çok komik.
- Anna

Kalbimde Bell kardeşler için sonsuza kadar ayrılmış bir yer olacak. Bu muhteşem kitabı nasıl yorumlayabilirim ki? Adaletli olabileceğimi sanmıyorum. Beni, baştan sona çok duygulandırdı. Tek kelimeyle şahane.
- Kirsty

Uzun zamandır okuduğum en inanılmaz, en yaratıcı ve en şiirsel kitap. Muhteşem bir hikaye. sevgiyi ve aileyi yeniden tanımlıyor.
- Kerry

Büyüleyici, nefes kesici, kalp durduran, mükemmel bir hikaye.
- Debbie

Yılın en iyi romanlarından biri. Evreni Yutan Çocuk, kesinlikle müthiş Bir Avustralya klasiği olmaya aday.
- Rob

İnanılmaz, büyüleyici, muhteşem! Karşınızda yılın kitabı. Trent Dalton’ın Evreni Yutan Çocuk’u tüm ödülleri hak ediyor. Hüzünlü, komik, acımasız ve ruhu şenlendiriyor. Her saniyesinde hayran kaldım. 2018’in okunması gerekenlerinden!
- Alex

İnanılmaz bir kitap. Bu kitabı ilk kez okuma zevkine sahip olan herkesi çok kıskanıyorum.
- Debbie

Evreni Yutan Çocuk’a bayıldım. Muhteşem, büyüleyici,ürkütücü .
- Peter

Sanırım Evreni Yutan Çocuk benim için tüm zamanların favori kitabı oldu. Bu muhteşem hikaye için teşekkürler Trent (ve Eli). Şimdi bitkin, ilhamlı, kalbi kırık ve boyun eğmiş hissediyorum. Uzanmaya ihtiyacım var.
- Larry

Göz alıcı, tuhaf, büyüleyici, destansı Birinin insanlığa olan inancını garip ve mistik bir yolla yeniliyor. Büyük bir başarı.
- John

Trent Dalton’ın çıkış romanı Evreni Yutan Çocuk’la ilgili duyduğunuz her şey kesinlikle doğru. Kaliteli bir yazım ve anlatım. Uzun zamandır okuduğum en iyi Avustralya kurgusu. Tek kelimeyle har

Ürün Adı: Evreni Yutan Çocuk
Read moreShow less
Product Details
-1-0213942120803
Reviews
No comments

Settings

Menu