Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Hayatın Büyük Soruları

New
$4.95
1
In-Stock 56 Items
56 items in stock
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 23-02-2024
You will get $0.15 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213743227657
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description


ACI KAÇINILMAZDIR, ISTIRAP TERCİHE BAĞLIDIR.
KAYIP KAÇINILMAZDIR, YAS ÖYLE DEĞİLDİR.

“Bakış açınız, tutumunuz, öngörünüz ve hayattan beklentileriniz sizi korur.
Bunlar uyum içinde olduğunda zorluk, direniş, acı olabilir ama ıstırap olmaz. Üzülür ama ağlamaz, yıkılır ama ezilmezsiniz.”

Hepimiz her gün farklı durumlarla karşılaşır, bunları yorumlama şeklimiz doğrultusunda da farklı ruh hallerine bürünürüz. Aynı çatı altında yaşayıp aynı zarara uğrayan iki insan bile iki farklı şekilde etkilenmektedir. Burada kilit faktör kişinin bakış açısıdır; o değiştiğinde onunla birlikte her şey değişecektir. Eğer hayatımızı ıstırap, keder gibi olumsuz duyguların pençesinde sürmek istemiyorsak olayları yorumlama şeklimizi de bu doğrultuda belirlememiz gerekmektedir. Temiz bir kalp ve halinden memnun bir ruhun beraberinde niyetiniz, sözleriniz ile eylemleriniz doğru olduğunda etrafınıza pırıltı saçmaya başlayacaksınız.

Öncelikle verdiği seminerler, mobil uygulaması ve yayınları olmak üzere farklı yollarla çok sayıda kişiye ışık tutan Om Swami’den Hayatın Büyük Soruları acı çekmekten uzak, belirli bir doyuma ulaşmış hayata giden yolda gereken bakış açısını kazanmanız için önemli bir kaynak olacak.


Ürün Adı: Hayatın Büyük Soruları
Read moreShow less
Product Details
-1-0213743227657
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu