Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Kurtuluştan Kuruluşa Cumhuriyet

$7.13
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.21 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0210248955085
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
? Atatürk’ün Samsun’a çıkışıyla ilgili yalanlar ve gerçekler ? Son Padişah Vahdettin’in Kurtuluş Savaşı karşıtlığının belgeleri ? Kurtuluş Savaşı’nın iç cephesi ? Atatürk’ün, Kurtuluş Savaşı stratejisi ? Türkiye’nin bağımsızlık ve aydınlanma mücadelesinde Tıbbiyeli ruhu ? 1. ve 2. İnönü Muharebelerinin önemi ? Sakarya Meydan Muharebesi ve Büyük Taarruz ile bu muharebelerdeki “Atatürk etkisi” ? Sevr Antlaşması, Mudanya Ateşkes Antlaşması, Lozan Barış Antlaşması ve Montrö Boğazlar Sözleşmesi hakkındaki yalanlar ve gerçekler ? Atatürk’ün vizyonu laik Cumhuriyet ve Türkiye’de akıl çağının başlaması ? Tarikatların kapatılması ? Cumhuriyet’in tarım devrimi kapsamında buğday ve zeytin politikası ? Cumhuriyet’in kültür devrimi kapsamında Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nin kuruluşu ? Atatürk’ün aydınlanma kurumu Halkevleri ? Cumhuriyet’in Türk dilini kurtarma çabası ve Atatürk’ün “Geometri” kitabı ? Cumhuriyet’in sağlık devrimi ve Dr. Refik Saydam gerçeği ? Nutuk’un tarihsel değeri ? Atatürk’ün onurlu dış politikası kapsamında Türkiye’nin Milletler Cemiyeti’ne girişi ? Cumhuriyet’in sanayi devrimi kapsamında kurulan uçak fabrikaları ve Danimarka’ya satılan Türk uçağının gerçek öyküsü ? Cumhuriyet’in kalesi fabrikalar ve Son Kale Bursa Merinos Fabrikası’nın açılması ? Demografinin önemi ? Atatürk’ün Barış Projesi ? Atatürk’ün Hatay’ı kurtarmak için attığı son adımın öyküsü ? Uğur Mumcu’nun bugünleri gören, yarınlara ışık tutan açıklamaları…
Türkiye Cumhuriyeti ikinci yüzyılına girerken, kurtuluştan ve kuruluştan ders ve ilham almak; kurtuluşun ve kuruluşun başmimarı Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünce yapısını, hareket yöntemini iyi bilmek ve Cumhuriyetimizin “akıl”, “bilim” temelli kuruluş felsefesini doğru anlamak yaşamsal bir zorunluluktur.


Ürün Adı: Kurtuluştan Kuruluşa Cumhuriyet
Read moreShow less
Product Details
-1-0210248955085
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu