Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Okuldaki Üç Canavar Bir Çocuk: Vam - Kurt - Zom Gecesi

New
$5.57
1
In-Stock 50 Items
50 items in stock
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 22-02-2024
You will get $0.17 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213740569583
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

On bir yaşındaki Tom, ortaokulun ilk gününden hemen önce bir vampir, kurt adam ve zombi tarafından ısırıldı. Garip ve çılgın bir gündü ve bu bile onun altıncı sınıftan muaf sayılmasına yetmedi!

Artık Tom, dünyanın tek Vam-Kurt-Zom’u olarak, sıradan bir ortaokulun koridorlarında geziniyor ve yanlışlıkla onu ısıran kurt adam ve vampir arasında bir olayın yaşanmasına sebep olduğundan beri başını onlarla da belaya sokmamaya dikkat etmeli. Şans eseri, onu ısıran zombi cidden iyi kalpli bir adam. (Kimin aklına gelirdi!)

Altıncı sınıfın kurallarını öğrenme konusunda, en iyi canavarlar bile yardımcı olamaz. Müzik grubunda çıkan tartışmalarla, ansızın dostu ama önceden ona kötü davranan bir kabadayıyla ve hatta ilk heyecanlarıyla Tom kendi başına yüzleşmek zorunda… Ortaokul müzikali sırasında yaşanan destansı bir vampir, kurt adam kapışmasını da unutmamak lazım!

Ürün Adı: Okuldaki Üç Canavar Bir Çocuk: Vam - Kurt - Zom Gecesi
Read moreShow less
Product Details
-1-0213740569583
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu