Click for more products.
No products were found.
Kobiety
Mężczyźni
Dziecko
Do Higieny Osobistej
Dom & Życie
Sport & Outdoor
Hobby, prezent i sztuka
Supermarket
×

193 -30996 Dokunmatik Ekranlı Işıklı ve Sesli Oyuncak Fritöz -Enfal

$60,05
Wyprzedane
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Otrzymasz $1,20 nagrody przy zakupie 1 tego produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić ją na kod rabatowy lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko
Reference:
-hyjne/71701
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Powiadom mnie, gdy cena spadnie
Bezpłatna wysyłka przy zakupach o wartości 450 TRY lub więcej z UPS
Opis
Güvenli Oyuncak, Güvenli Oyun!

Ürün Boyutları: 17x16 cm

Fonksiyonlar. Yiyeceği koyun. Kızartmak istediğiniz yemek için doğru programı seçin! Zamanlayıcı işlevini ayarlayın. Cızırtılı kızartma sesi duyulur.

-Sarı LED ışıklı dijital ekrana ve 4 önceden programlanmış fonksiyona (2:00, 2:30, 3:00, 3:30) sahiptir.

- İçindekiler. 1 adet kızarmış tavuk, 1 adet kızarmış karides, 1 adet ketçap, 1 adet maşa, 2 adet patates kızartması, 2 adet çörek. Let's Be Child Fritöz, miniklerin eğlenerek ve güvenle oynayabileceği mükemmel bir oyuncaktır.

Dayanıklı bir şekilde özenle üretilen bu oyuncak, çocuklar ve keşfettikleri yeni dünya için güvenli bir hale getirilmiştir.

Temizlenmesi kolay olduğundan hem iç hem dış mekanlarda oynamak için uygundur.

• Küçük eller için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Miniklerin duyularını ve ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Miniklerin hayal gücü ve yaratıcılıklarını geliştirir. El-göz koordinasyonunu destekler.

• Minikler ile beraber oynayarak, onlara yeni şeyler öğretmeye ve onlarla eğlenmeye bayılacaksınız. Çocuklar ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikalar onların duyusal gelişimlerine katkıda bulunacak böylece çocuklarınızın eğlenerek oyunla öğrenmesini desteklemiş olacaksınız.

Sağlık ve Güvenlik %100 güvenli materyallerle üretilmiştir.

Avrupa Birliği tarafından (EU) EN71 standartlarına uygunluğu akredite olmuş, uluslararası test kuruluşları tarafından test edilip onaylanmıştır.

• Ürünlerin boyalarında, kesinlikle ağır metaller ve zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Kurşun ve ftalat gibi zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Kesinlikle Bisphenol A (BPA) içermez. Kullanım Ürünü kullanmadan önce uyarıları dikkatlice okuyunuz!

• Ürünün, tüm paketleme malzemelerini sökmeden çocuğunuza vermeyiniz. Her kullanımdan önce tüm parçaları dikkatlice kontrol ediniz. Ürün hasar görmüş veya deforme olmuş ise kullanmayınız. Ürünün, her daim bir yetişkin gözetiminde kullanılmasını sağlayınız. 2 adet AA pil ile çalışır. Ürünün içerisindeki piller demo amaçlıdır. Bu oyuncağın, tüketici tarafından bakım yapabilecek bir parçası yoktur. Lütfen oyuncağı sökmeyin. Çocuklara vermeden önce ürünün temiz olduğuna emin olunuz.

Şarj edilebilir piller, şarj edilmeden önce oyuncaktan çıkarılmalıdır.

• Şarj edilemeyen piller şarj edilmeye çalışılmamalıdır.

Nasıl Temizlenir?

• Temizlenmesi kolaydır. Oyuncağı temiz bir bezle silebilirsiniz.

• Suya batırmayın.

• Çözücü ve benzeri maddeleri kesinlikle kullanmayınız. Pil Kullanımı . Piller bir yetişkin tarafından yerleştirilmelidir. Bir yıldız tornavidayla pil bölmesi kapağındaki vidayı gevşetin ve kapağı çıkarın.

2 adet yeni AA pil takın. Pilleri, doğru kutuplara gelecek şekilde yerleştirin. . Pil bölümü kapağını tekrar takıp vidasını sıkın. Fazla sıkmayın. Oyuncağın sesi veya hareketleri zayıflamaya başladığı zaman veya ses ve hareketlerin olmadığı zaman pillerin değiştirilme vakti gelmiştir. Bitmiş pilleri çıkarın ve uygun şekilde atın.

• Eski ve yeni pilleri veya farklı türlerde pilleri (alkalin, standart- karbon çinko veya şarj edilebilir-nikel kadmiyum) bir arada kullanmayın.

Pil terminallerine kesinlikle kısa devre yaptırmayın.

· Pilleri uzun süre kullandıktan ve özelliklerini yitirdiklerine emin olduktan sonra piller için ayrılmış çöp bidonlarına atınız. 

Atık pilleri ve elektronik parçaları evsel çöplere karıştırmayın.

Kutu Boyutu:18x22x16,5 cm DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Szczegóły produktu
-hyjne/71701
Reviews
No comments
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu