Click for more products.
No products were found.
Kobiety
Mężczyźni
Dziecko
Do Higieny Osobistej
Dom & Życie
Sport & Outdoor
Hobby, prezent i sztuka
Supermarket
×

Anne Frank'ın Hatıra Defteri

$7,25
1
W magazynie 8 Przedmioty
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 16-04-2024
Reference:
-1-0210055175485
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Bezpłatna wysyłka przy zakupach o wartości 450 TRY lub więcej z UPS
Opis

Anne Frank 12 Haziran 1942 ile 1 Agustos 1944 arasinda günlük tutmustur.
Mektuplari, radyoda sürgün olan Kültür ve Bilim Bakani Bolkestein'in konusmasini dinleyene kadar sadece kendine yazdi .Bolkestein, savastan sonra Hollanda halkinin Almanlardan gördügü zulme sahitlik eden tüm belgelerin toplanip yayinlanmasi gerektigini söylüyordu. Örnek olarak da günlükleri veriyordu. Bu sözler Anne Frank'i çok etkiledi ve savastan sonra bir kitap çikarmaya karar verdi. Günlükleri bu kitap için temel olacakti.
Anne Frank Bergen Belsen kampinda 1945 yilinin Mart ayinda 15 yasinda öldü. Aileden hayatta kalan tek kisi olan Otto Frank onun günlügünü yayinladi. Anne Frank'in Hatira Defteri o zamandan beri dünyada en çok okunan kitaplardan biri oldu. Otuzun üzerinde dile çevrildi ve 16 milyon adet satildi.
Ülkemizde de yayinlandigi ilk yildan beri ayni Ilgiyle okunan, okullarda ögretmenlerin referans kitap olarak tercih ettigi vazgeçilmez kitaplardan biri olari ANNE FRANK'IN HATIRA DEFTERI'ni gözden geçirilmis baskisi ve orijinal dilinden yeni çevirisiyle bir kez daha okuyucularla bulusturmaktan onur duyuyoruz.

Ürün Adı: Anne Frank'ın Hatıra Defteri
Read moreShow less
Szczegóły produktu
-1-0210055175485
Reviews
No comments
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu