Click for more products.
No products were found.
Kobiety
Mężczyźni
Dziecko
Do Higieny Osobistej
Dom & Życie
Sport & Outdoor
Hobby, prezent i sztuka
Supermarket
×

Esmaül Hüsna İle Münacat (Cep Boy)

$1,98
1
W magazynie 4 Przedmioty
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 16-04-2024
Reference:
-1-0213945785429
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Bezpłatna wysyłka przy zakupach o wartości 450 TRY lub więcej z UPS
Opis
En güzel isimler Yüce Rabbimize aittir. Bu isimlerden bir kısmı hikmetlerini düşünmemiz ve zikretmemiz için bizlere bildirilmiştir. İşte bu bildirilen 99 isme Esmaü’l-Hüsna denir. Esmaü’l-Hüsna’nın hikmeti en iyi Allah dostlarından öğrenilir. Çünkü onlar hayatlarını zikirle geçirir, bir an bile ga flete düşmekten çekinirler. Allah’ın güzel isimleri onların kalbine yerleşir. Oradan ışıyarak bütün müslümanların yolunu aydınlatır. İşte bu büyüklerden Abdülkadir Geylanî (k.s) hazretlerinin dua diliyle yazılmış bir Esmaü’l-Hüsna şerhini sizlerle buluşturuyoruz.

Siraceddin Önlüer’in tercüme ettiği Esmaü’l-Hüsna isimli eserimiz bir cep kitabı. Kolayca taşınıp her yerde rahatlıkla okunabilecek bu kitapta Allah’ın isimleri tek tek işleniyor. Öncelikle başlıkta ismin Arapça yazılışı ve Türkçe okunuşu yer alıyor. Sonra spotta Abdülkadir Geylanî (k.s) hazretlerinin ismi açıklayan duası veriliyor. Altta da yine Abdülkadir Geylanî (k.s) hazretlerinin kendi duasını şerh ettiği kısımlar bulunuyor.

Kitapta Allah’ın 99 güzel isminin tamamı hakkında dualar var. Bu dualar hem o isimlerin anlamını iyice kavramamızı sağlıyor, hem de o isimleri zikrederken tefekkür etmemize yardım ediyor.

Ürün Adı: Esmaül Hüsna İle Münacat (Cep Boy)
Read moreShow less
Szczegóły produktu
-1-0213945785429
Reviews
No comments
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu