Click for more products.
No products were found.
Kobiety
Mężczyźni
Dziecko
Do Higieny Osobistej
Dom & Życie
Sport & Outdoor
Hobby, prezent i sztuka
Supermarket
×

Rumeli'de Bizden Ne Kaldı?

$5,10
1
W magazynie 9 Przedmioty
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 15-04-2024
Reference:
-1-0213947977099
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Bezpłatna wysyłka przy zakupach o wartości 450 TRY lub więcej z UPS
Opis
Bu kitap toplam 24 ay Rumeli'de görev yapmış emekli bir kurmay subay olan Doç. Dr. Hasip Saygılı tarafından problem sahalarımızın açıklıkla ifade edilmesi lüzumuna inanılarak hazırlanmıştır. Duygusal olarak bizleri heyecanlandıracak ama her biri bir mülkü harap edecek dertlerimizin ıslahına katkı sağlamayacak bir anlatıdan uzak durulmuştur.
Eserde Rumeli kahramanları Suzi Çelebi, Müşir Mehmed Ali Paşa, Hafız Arif Efendi, Yücelciler, Hacı Adnan Nurko gibi yüksek şahsiyetlerin hatıraları dile getirilmiş. Bu yüksek ruhlu kahramanların aziz hatıralarına biz Türklerin utanç verici bir duyarsızlık gösterdiğimiz ortaya konulmuştur.
Diğer taraftan soydaşlarımızın hamasi yoğun bir söylem altında gün be gün nüfus, eğitim ve kültür bakımından erimekte oldukları kitapta hemen her fırsatta örneklenmiştir.
Elinizdeki kitap Rumeli ile ilgili derin meselelerimizin farklı boyutlarıyla gündeme gelebilmesi için üç beş insaf sahibinin olsun duyabileceği bir çığlık olabilirse hedefine varmış olacaktır.Ürün Adı: Rumeli'de Bizden Ne Kaldı?
Read moreShow less
Szczegóły produktu
-1-0213947977099
Reviews
No comments
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu