Click for more products.
No products were found.
Kobiety
Mężczyźni
Dziecko
Do Higieny Osobistej
Dom & Życie
Sport & Outdoor
Hobby, prezent i sztuka
Supermarket
×

192 Renkli Halat Ve Tenis Toplu Yumaklı Köpek Çekiştirme Halat Oyuncağı (4172)

$3,58
1
W magazynie 43 Przedmioty
43 produktów w magazynie
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 18-06-2024
Otrzymasz $0,07 nagrody przy zakupie 1 tego produktu. Nagrodę można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić ją na kod rabatowy lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko
Reference:
- 192-36553
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Powiadom mnie, gdy cena spadnie
Bezpłatna wysyłka przy zakupach o wartości 450 TRY lub więcej z UPS
Opis

Renkli Halat Ve Tenis Topu Yumaklı Köpek Halat Oyuncağı

Köpeğinizin diş ve ağız sağlığının iyileşmesi için yardımcı olacak bu renkli tenis topu yumaklı halatı kullanırken aynı zamanda köpeğinizi eğitebilir ve günlük aktivitesini almasına yardımcı olabilirsiniz. Köpeğinizle çeşitli oyunlar oynayıp vakit geçirebilirsiniz.

İleri yaşlarda köpeklerde görülen diş kaybı, dişlerde güçsüzlük gibi problemleri azaltmak için güçlü çene ve diş yapısı oluşturmak önemlidir. Bu halat oyuncağı ile oynayacağınız çekiştirme gibi çene yapısı güçlendirecek oyunlar köpeklerin gelişimi için çok önemlidir.

Köpeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış renkli ve toplu halat oyuncak sayesinde evcil hayvanınızı aktif saatler geçirmesi ve enerjisini oyuna yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Oyun saatlerinin kalitesi arttıkça agresif hareketler ve enerji patlamaları azalacaktır.

Köpeklerde gelişen diş ve damak kaşıntıları sebebiyle çiğneme, ısırma gibi içgüdülerle evdeki eşyalara zarar vermek yerine günde birkaç saat bu renkli tenis topu yumağı bağlantılı halat ile geçireceği eğlenceli saatlerle bu davranışlar ortadan kalkacaktır.

Köpeğinizin tek başına oynaması içinde mükemmel bir oyuncak olan tenis toplu halat çekme, fırlatma ve çekme gibi darbelerde dayanıklıdır. Hayvanlar için zararlı madde içermez. Tenis toplarının kaplaması keçedir.

Halat uzunluğu: 28 Cm

Tenis Topu Çapı: 5,5 Cm

Read moreShow less
Szczegóły produktu
- 192-36553
Reviews
No comments
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia

Menu