Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

John Lennon - İsa’dan Bile Popüler

$2.27
Limited options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.05 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213942360971
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Hayat, sen planlar yaparken başına gelendir.

60’larda önce İngiltere’yi sonra dünyayı kasıp kavuran efsanevi grup The Beatles’ın mimarı John Lennon’ın sıra dışı hayatını bilinmeyen yönleriyle anlatıyor bu biyografi.
Aynı zamanda sanatçının çocukluk travmalarını, uyuşturucu sorununu, hayatının aşkı Yoko Ono’yu, kendi halinde depresif bir gencin nasıl dünyayı etkisi altına alacak bir müzisyene dönüştüğünü ilginç ayrıntılarla gözler önüne seriyor.
Kırılgan bir depresif, romantik bir şair, çıldırtan halüsinasyonlarıyla var olan bir dâhi, savaş karşıtı bir aktivist olan Lennon’ın, hayranı tarafından bir stüdyo kaydı dönüşünde öldürüldüğü güne kadar tüm yaşamının dönüm noktalarını bulacaksınız bu kitapta.

Yazar Hakkında:
1995, İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. Çeşitli gazete, dergi ve internet sitelerinde yazı ve söyleşileri yer aldı. Şiir, öykü ve deneme türlerinde farklı yerlerde eserleri yayımlandı. Florida State College at Jacksonville’de English Language Institute ve English as a Second Language programlarında eğitim aldı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversite’sinde Yeni Türk Edebiyatı ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine devam ediyor.
Kullanılan Reklam Mecraları : Artful Living, Gazete Duvar, edebiyathaber.net, Kayıp Rıhtım, Medya Tava gibi internet sitelerinde inceleme ve haber. İnstagram ve Twitter üzerinden çekilişler ve sponsorlu reklamlar. Reklam için ayrılan bütçe 2000 TL.
Ürün Adı: John Lennon - İsa’dan Bile Popüler
Read moreShow less
Product Details
-1-0213942360971
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu