Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Beyaz Kuş ve Pufi

$2.95
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.09 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213942744641
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

Beyaz Kuş, Pufi'ye "Birbirimizi kaybettiğimiz yerde bekliyorum. Mutlu Tepe ile Renkli Tepe’nin tam ortasındayım.” diye bir mektup yazdı. Arkadaşları bu haberi uçurmak için bindiler balona.

Nilüfer Elmaağaçlı'nın yazıp resimlediği, "Beyaz Kuş ve Pufi” unutulmaz bir arkadaşlık hikâyesini konu alıyor. Beyaz kuş ve Pufi'nin yolcuklarında resimlerin ve hikâyenin büyüsüne kapılıp dostluğa dair hiç aklımızdan çıkarmayacağımız dersler alacağız. Beyaz Kuş ve Pufi'yi okurken ister büyük ister küçük olun dostluğu, yolculuğu, beklemeyi, sadakati hatırlamak istediğiniz her an size yol gösterecek hikâyeniz olacak.

Hikâye, gördüklerinin peşinden hızla kanat çırpan Beyaz Kuş’un kaybettiği arkadaşı Pufi’yi ararken yaşadıklarını anlatıyor.
Bazen aradığınızın peşinde giderken yollar size yenilikler, getirir ve türkü güzellikler öğretir. Tıpkı yeni arkadaşlar ve yardımlaşma gibi.


Ürün Adı: Beyaz Kuş ve Pufi
Read moreShow less
Product Details
-1-0213942744641
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu