Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Gezegenlerin Soluğundan Dirilişe

$7.57
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.23 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213741971682
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Gökyüzü sarkaç gibidir, bir yıldız soluğundan diğerinin soluk alanına hareket ederiz. Dönüşümü sağlayan soluk ölçümüne ulaşana karar bu sarkaç, bir uçtan diğerine sallanmaya devam eder. Her şey onların soluğunda ve zamanlamasında saklıdır. İnsanları zamanla bedenin bir tek noktasına getirir. DNA'nın içinde ki bu yerin yegane amacı diriliş sürecini harekete geçirmektır. Tıpkı masallarda anlatıldığı gibi, uzun zorluklar ve macera dolu yolculuktan sonra "prens" "Uyuyan güzeli" bulur ve bir öpücükle "ölüler diyarından" kurtararak diriliş yolunu açar. Diriliş her şeyin yeniden canlanması, hayatiyet kazanması anlamındadır.
Hayatın kendisi döngüler nakşıyla örüldüğüne göre Diriliş yolu, hayatın içine dizilmiş inci gibidir. Kişi döngünün içine daldığında kendi karanlığının derinliğinde, kaybettiği değerli inciyi bulup kalbindeki yerine koymasını sağlar ve diğer döngü alanına yönlendirir. Birini bulmadan diğerini bulaması imkânsızdır. Farkında olan, farkında olduğu kadar bu döngülerin alçak frekansından kurtulmak için çaba sarf eder ve döngüler tekerliğini yüksek frekansa yükselterek çarkın harekete geçmesini sağlayıp diriliş yoluna girer. Acı gerçek ise; farkında olmayanlar sürü psikolojisinde evrimleşmemeye mahkûm olur ve zaman içinde evren tarafından iptal edilir..

Ürün Adı: Gezegenlerin Soluğundan Dirilişe
Read moreShow less
Product Details
-1-0213741971682
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu