Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Işık ve Ses Müzesi

$4.35
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.13 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213742656557
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Bilimin izindeki rengârenk sayfalar çoğalıyor, neşe dağıtmaya devam ediyor. Bilim Apartmanı ve Matematik Parkı’ndan sonraki durağımız Işık ve Ses Müzesi. İçerisi yine dopdolu: dalga makinesi, puslu labirent, konuşkan yaylar, görülebilen sesler, fısıltı çanağı, el yapımı gökkuşağı… Ohoo, say say bitmez. Her köşede başka bir keşif, başka bir eğlence. Ah, az daha unutuyorduk. Duvarlardan birine yansıyan dinozor gölgesine ne demeli? Evet, belki kıkırdayan kocaman bir dinozor da görürüz bu müzede. Haydi içeri gelin.
***
Bugün müzeye gezi var...
Işık ve Ses Müzesini ziyarete gelen dört arkadaş Limon, Narçiçeği, Şıpşıp ve Misket biletlerini aldıktan sonra heyecanla kapıya yöneldiler. Sergileri görmek için sabırsızlanıyorlardı. Onları müze girişinde bir köpek karşıladı. Adı Çeyrek olan bu sevimli köpek uzun zamandır burada yaşıyordu. Müzeyi gezenlere eşlik ediyordu...


Ürün Adı: Işık ve Ses Müzesi
Read moreShow less
Product Details
-1-0213742656557
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu