Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Sabit’in Okulu

$3.95
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.12 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213942635864
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Anahtar Kelimeler: Farklı bireyler, iletişim yöntemleri, kendini ifade etme biçimleri, kendini kabul etme, becerilerini tanımlama, kendini tanımlama, yaşam alanlarımız, okula başlama kaygısı, merak.


Sosyolog, Dr. Handan Belivermiş, bugüne kadar biriktirdiği, psikoloji, felsefe, çocuklarla felsefe, drama deneyimlerini nitelikli çocuk kitaplarına dönüştürmekte ustalaşmış bir isim. Farklı yayınevlerinden yayınlanan üç kitabı ile büyük beğeni toplayan Belivermiş, Sabit’in Okulu adlı dördüncü kitabı ile Sıfırdan Yayınları’nda.

Sabit okula başlayacağı için hem çok heyecanlı hem de çok kaygılıydı. Okul, gerçekten abisinin dediği gibi sandviçe mi benziyordu? Ablası, arkadaşları gezegenlere benzetmişti. Babası, keyifli bir bulmaca olduğunu söylemişti ama Sabit bulmaca çözmekte pek de başarılı sayılmazdı.

Ketçaplı, mayonezli, gezegenli, bulmacalı bu yerde ne yapacaktı? Kendini yeni insanlara nasıl tanıtacaktı? Tam da bunları düşünürken Sabit, ninesi sessizce sokuldu yanına ve başladı tatlı tatlı anlatmaya…

Sabit, artık okulun ilk günü ne yapacağını biliyordu.

Belivermiş’in, küçük bir çocuğun kendini anlatma, tanıtma, kabullendirme çabasını anlattığı bu eğlenceli hikâye, yazarın kâğıt kolaj tekniği ile ürettiği rengârenk resimlerle okuyucuya sunuluyor.


Ürün Adı: Sabit’in Okulu
Read moreShow less
Product Details
-1-0213942635864
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu