Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Bir Kan Damlası

$7.62
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.23 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213942717522
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

S.T. Gibson’ın sansasyonel romanı, Drakula’nın ilk gelini Constanta’nın karanlık ve baştan çıkarıcı hikâyesini anlatıyor. Bazıları buna bir itiraf diyecek olsa da bu, sana son aşk mektubum… Gizemli bir yabancı tarafından ölümün eşiğinden kurtarılan Constanta, bir ortaçağ köylüsünden, ölümsüz bir krala layık geline dönüşür. Ancak Drakula, sevimli bir aristokrat ile açlıktan ölmek üzere olan bir sanatçıyı tutku ve yalanlar ağına çektiğinde Constanta, sevgilisinin korkunç şeyler yapabileceğini fark eder. Genç kadın, rakibi olan eşlerin kollarında teselli bularak, kocalarının karanlık sırlarını keşfetmeye başlar. Sevdiği herkesin hayatı tehlikedeyken Constanta, kendi özgürlüğü ile kocasına olan aşkı arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Ancak kanla kurulan bağlar, yalnızca ölümle bozulabilir.
“Sizi acı içinde, öfkeli ve en sonunda umut dolu bırakacak bir romantizmin baş döndürücü kâbusu.” ?Hannah Whitten, New York Times çoksatanı For the Wolf'un yazarı

Ürün Adı: Bir Kan Damlası
Read moreShow less
Product Details
-1-0213942717522
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu