Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Kya'nın Şarkı Söylediği Yer

$6.24
Sold out
Notify me when available
Reference:
-1-0213942120865
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
#1 NEW YORK TIMES ÇOK SATAN VE DÜNYA LİSTELERİNİN EN ÇOK SATANI (35’DEN FAZLA DİLE ÇEVRİLMİŞ VE ÇEVRİLMEKTEDİR.)
KALBİNİ NE KADAR KORUYABİLİRSİN? Yıllar boyunca, Kuzey Carolina kıyısında sessiz bir kasaba olan Barkley Cove’da Bataklık Kızı ile ilgili söylentiler dolaşmaktadır. O yüzden 1969’un sonlarında, yakışıklı Chase Andrews ölü bulunduğunda kasaba halkı, hemen "Bataklık Kızı" dedikleri Kya Clark’tan şüphelenir. Ancak Kya onların anlattıkları gibi biri değildir. Hassas ve zeki olan Kya yıllardır, evi olan bataklıkta martılarla arkadaş olmuş, kumdan dersler alarak tek başına hayatta kalmıştır. Yıllar sonra Kya’nın, dokunulmak ve sevilmek istediği dönem gelir. Kya’nın vahşi güzelliği, kasabadan iki genç adamın ilgisini çekince Kya, kendini yeni bir hayata açar, ta ki akla gelmeyecek bir şey olana kadar. Barbara Kingslover ve Karen Russell hayranları için mükemmel bir roman olan Kya’nın Şarkı Söylediği Yer, aynı anda hem doğal dünyaya nefis bir övgü hem buruk bir büyüme çağı hikâyesi hem de muhtemel bir cinayetin şaşırtıcı hikâyesi. Owens bize, bir zamanlar olduğumuz çocuğun, bizi sonsuza dek şekillendirdiğini ve hepimizin, doğanın, güzel ve vahşi sırlarına tabi olduğumuzu hatırlatıyor.
Owens bu kitapta, Kuzey Carolina sahilinin ıssız bataklık arazilerini, terk edilmiş bir çocuğun gözleriyle inceliyor. Ve kendi izolasyonunun içerisinde bu çocuk, gözlerimizi, onun özel dünyasının gizli harikalarına ve tehlikelerine açmamızı sağlıyor.THE NEW YORK TIMES BOOK REVIEW Barbara Kingsolver’i hatırlatıyor.ENTERTAINMENT WEEKLY Kya’nın, insan ilişkilerine güvenmeyi öğrenmesinin acıklı hikâyesi, acımasız gerçekleri ortaya çıkaran sürükleyici bir cinayet gizemiyle birleştirilmiş. Hayret verici bir başlangıç.PEOPLE MAGAZINE Bu kitabı ne kadar sevdiğimi ifade edecek sözleri bulamıyorum bile! Bu hikâyenin bitmesini istemedim! REESE WITHERSPOON Owens’ın muhteşem romanı, hem bir büyümTe çağı hikâyesi hem de ilgi çekici bir dedektiflik hikâyesi.REAL SIMPLE Yeni Güney Romanı Lirik bir başlangıç.SOUTHERN LIVING Harika bir başlangıç romanı. Owens gizemini, muhteşem, lirik bir düzyazı ile aktarıyor. Olağanüstü bir başarı, azimli, inandırıcı ve tam zamanında. ALEXANDRA FULLER, Don’t Let’s Go to the Dogs Tonight’ın yazarı Yazar Hakkında:
DELIA OWENS, Afrika’da bir vahşi doğa bilimcisi olarak yaşamını anlatan, uluslararası en çok satanlar listelerine giren, üç kurgu dışı kitabın ortak yazarıdır. Georgia Üniversitesi’nde Zooloji Bölümü'nü bitirdikten sonra Davis’teki Kaliforniya Üniversitesi’nden Hayvan Davranışları dalında doktorasını almıştır. Doğa yazarlığı alanında John Burroughs Ödülü’nü kazanmıştır ve yazıları Nature, The African Journal of Ecology ile International Wildlife dâhil olmak üzere birçok yayında yer almıştır. Owens, Idaho’da yaşamaktadır. Kya’nın Şarkı Söylediği Yer, yazarın ilk romanıdır.

Ürün Adı: Kya'nın Şarkı Söylediği Yer
Read moreShow less
Product Details
-1-0213942120865
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu