Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

505 Dondurma Dükkanı Oyun Seti Mattel Lisanslı

New
$57.00
1
In-Stock 4 Items
Only 4 items left in stock
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 17-06-2024
You will get $1.14 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
- 505-9659
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

Barbie Dondurma Dükkanı Oyun Seti ile usta bir dondurmacı olmanın inceliklerini keşfedin!

 

Dondurmaya bayılan çocuklar bu oyun setiyle hayallerindeki dondurma mekanını işletip hazırladıkları lezzetli dondurmaları külahlara doldurabilir. Oyun seti; dondurma baskılı sevimli bir elbise ve çizgili önlük giyen Barbie, dondurma standı ve aksesuarlar içerir. Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu dondurma makinesine yerleştirdikten sonra kolu çekip gerçeğe uygun dondurmaların döne döne külaha dolmasını izlerken eğlence dolu saatler geçirecek.

 

Dondurmaları isterlerse kaselere isterlerse külaha doldurabilir, üstlerini süsleyip şahane görünen ikramlıklar hazırlayabilirler. Ardından kasayı açıp siparişi işleyebilirler. Oyun seti; Barbie, dondurma standı, 2 renkte oyun hamuru, 2 kase, 2 külah, 3 dekoratif dondurma süsü, 2 kaşık, külahlık ve kasa içerir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri kızlar için harika bir hediyedir.     

 

Pasta yapmayı seven çocuklar bu oyun setiyle pasta dükkanı işletip lezzetli pastalar ve tatlılar hazırlayabilir. Oyun seti; çizgili sevimli bir elbise ve önlük giyen, pembe saçlarıyla havalı, minyon Barbie pastacı bebek içerir. Hikaye anlatımı eğlencesine ilham veren 20'den fazla aksesuarla birlikte fırın standında pasta hazırlamaya, süslemeye ve sergilemeye uygun üç oyun alanı bulunur. Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu fırına yerleştirdikten sonra kolu çekip pastaların kabarmasını izlerken eğlence dolu saatler geçirecek. Çocuklar pişirdikleri pastayı ayaklı sunum tabağına aldıktan sonra pasta aksesuarları ve süsleriyle donatıp pastaya diledikleri şekli verebilir.

 

Oyun setine; fırın standı, 30 cm Barbie bebek, 2 kutu oyun hamuru, pasta şekillendirici merdane, spatula, dekorlar, süsler, kapkek kutusu, kurabiye tabağı ve diğer aksesuarlar dahildir. Gerçeğe uygun oyun eğlencesi için Barbie bebek bazı aksesuarları tutabilir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Barbie Pasta Dükkanı oyun setiyle çocuklar bir pastane işletebilir ve pişirdikleri pastaları diledikleri gibi süsleyebilir. Pembe saçlı ve minyon Barbie bebek çizgili sevimli elbisesi ve önlüğüyle pasta yapmaya ve pastaları süslemeye hazır.

 

Ürün ölçüsü: 29,3 x 12,7 x 5,4 cm

 

Kutu ölçüsü: 32,3 x 22,9 x 6,5 cm

Read moreShow less
Product Details
- 505-9659
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu