Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 HLH23 Hayvancık Bakımı Oyun Seti

New
$41.15
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $1.23 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjne_49855
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Enchantimals bebekler ve oyun setleri, hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Çocuklar, Starley Stork bebeğin bulunduğu Enchantimals Hayvancık Bakımı Oyun Seti Enchantimals Minik Dostlar ile bütün gün oyunlar oynayabilir.

Bebeğin en iyi arkadaşı Bouncer ve diğer dört çılgın hayvan dostu da salıncakta, ikili mama sandalyesinde, kedi tırmanma kulesinde ve diğer alanlarda oyunlar yaratabilir. Şekerleme yapma zamanı geldiğinde cep telefonuna bir pati atın ve en iyi arkadaşların beşikte uyumasını izleyin. Burada her an çok eğlenceli!

Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.     Sevimli beşik ve oyun alanıyla bu Enchantimals bebek seti hayvan dostlarıyla birlikte sevimli arkadaşları için bir kreş sunuyor. Starley Stork bebeğin, Enchantimals Hayvancık Bakımı Oyun Seti'nde herkes için, özellikle de kankası Bouncer ve 4 hayvan dostu için keyifli aktiviteleri var. 2 küçük dost salıncakta sallanabilir. Birileri acıktı mı? Acıkanlara bir kemik veya biberon vermek için ikili mama sandalyesini kullanın.

Setten çıkan 4 yavru hayvan beşikte birlikte şekerleme yapabilir. Hatta oyun oynamaya devam edebilir veya kedi tırmanma kulesinde bir top ipin peşine düşebilir. Starley Stork bebeğin harika bir saç modeli, çıkarılabilir eteği ve ayakkabıları vardır. Bouncer'la ikisinin en iyi arkadaş olduklarını gösteren pek çok sevimli detay bulunur.

Çıkarılabilir kıyafetler giyen 1 bebek, 5 hayvan figürü, 1 beşik, 1 cep telefonu, 1 salıncak, 1 mama sandalyesi, 1 kedi tırmanma kulesi, 8 aksesuar dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Ürün ölçüsü: 24,8 x 38,8 x 8,8 cm

Kutu ölçüsü: 25,6 x 39,5 x 6,5 cm
DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjne_49855
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu