Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

193 Muhteşem Restoranı Oyun Seti GXY72

New
$40.53
1
In-Stock 3 Items
Only 3 items left in stock
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 23-02-2024
You will get $1.22 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-hyjnfb2_354184-00119
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Barbie'nin Muhteşem Restoranı Oyun Seti GXY72 Özellikleri;


Barbie'nin Muhteşem Restoranı Oyun Seti ile kızlar, lezzetli maceralara atılacakları eğlenceli hikayeleri canlandırabilir!
Rengarenk modern tasarımı, 6 oyun alanı ve toplam 30 aksesuarı ile kafe temalı bu oyun seti, leziz oyunlara açılan kapıları aralıyor!
Kızlar Barbie'nin paket siparişlerini almasına ya da restoran alanında ve avluda dört müşteri ağırlamasına yardımcı olabilir.
Ardından dönen ızgarada hamburger köftelerini çevirebilir, dönen pasta vitrinindeki tatlıları düzenleyebilir, pizzayı fırına sürebilir ve "pişen" pizzanın renk değişimini izleyebilirler!
30'dan fazla aksesuar ve birbirinden eğlenceli hikaye anlatma fırsatı bulunan bu set ile çocuklar Barbie'nin şef, müşteri, garson veya hepsini birden olduğu hikayeleri canlandırabilir. Bebek ayrı olarak satılır.
Yazar kasa, menü, içecek sürahisi, yemek tabakları, mutfak eşyaları ve içecek aksesuarları gibi 30'dan fazla parçanın bulunduğu bu set ile kızlar eğlenceye doyamayacak!
Oyun saati bittiğinde tüm parçaları setin içine yerleştirip seti katlayın ve bu lezzet dolu eğlenceyi dilediğiniz yere taşıyın!
Kutu ölçüsü: 87,6 x 20 x 43,7 cm. DESİ : 0.0000
Read moreShow less
Product Details
-hyjnfb2_354184-00119
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu