Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Cadıların Cenneti 1

New
$4.34
1
In-Stock 8 Items
8 items in stock
Delivery: 1 working days Estimated Delivery Date: 23-02-2024
You will get $0.13 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213740109505
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

Doğa tarafından terk edilmiş bir dünyada, insanlığın tek umudu cadılardır!

Eskiden, bitkiler ve diğer canlılar uyum içinde yaşıyorlardı. Ta ki insan ortaya çıkana kadar… İnsanlar, diğer canlılarla barış içinde yaşayamadı ve acımasızca onları yok etti. Bunun üzerine Fauna ve Flora kaçıp saklanmaya karar verdi… Dünya yıllar boyu ıssızlığa ve kuraklığa mahkûm oldu. Son kalan ve nadir rastlanan yeşillikler ise bitkilere duyarlı cadıların sığınaklarıydı. Fakat her şeyi yok etmeye çalışan insan, bitkilerin yeryüzünden çekilmesinden cadıları sorumlu
tutuyordu.

Pilly, bu sığınaklardan birinde yetişti. Güçlü¨ Tula ona rehberlik etti. Pilly, iyi bir cadı olmak için çok özveri gösteriyor ama bir tu¨rlu¨ bitkilerin sesini duyamıyordu. Bilge cadı Tula, Pilly’yi kutsanmış yurt “Cennet’e gitmesi için teşvik ediyordu. Ama Pilly, sığınaktan ve rehber Tula’nın yanından ayrılmak istemiyordu. Fakat yazgısı Pilly’yi yolculuğa mecbur bıraktı. Sığınağı işgal eden insanlarla karşı karşıya geldi. İş böyleyken bilge cadı Tula’nın, Pilly’ye hediye ettiği tohumlardan bitkilerle bezeli bir kurt çıktı. Peki ya Pilly, yolculuğunun sonunda “Cennet’e varabilecek miydi?

İnce ve narin çizgisiyle, Yumeji kara fantastik dünyasına şiirsel bir imza atıyor! Felakete uğramış bir dünyada Pilly, insanlar ve bitkiler arasındaki mücadelenin tam ortasında bir maceraya atılıyor. Peki ya Pilly, kutsanmış yurt “Cennet’i bulabilecek mi? Kayıp “Cennet ”in keşfi başlıyor!


Ürün Adı: Cadıların Cenneti 1
Read moreShow less
Product Details
-1-0213740109505
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu