Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Kiracı

$4.99
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.10 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213947346918
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description

“Yazılmış en iyi gerilim romanlarından biri.” –THE NEW YORK TIMES

Marie Belloc Lowndes, gerçek hayattaki suçlardan esinlenerek kaleme aldığı gerilim ve polisiye eserleriyle ünlenen, kendisinden sonraki bir¬çok polisiye yazarını derinden etkileyen bir yazar. Dönemin en önemli olaylarından olan Whitechapel cinayetlerinden etkilenerek kaleme al¬dığı ve 1927’de Hitchcock tarafından sinemaya uyarlanan Kiracı, bu¬güne kadar yazılmış en önemli Karındeşen Jack temelli eserlerden biri.

Zor günler geçiren Ellen ve Robert Bunting iflasın eşiğine gelmişler¬di. Evlerindeki bir odayı kiralamaya karar verdiklerinde kendisini Bay Sleuth olarak tanıtan gizemli bir yabancı kapılarında belirecekti.

Buntingler kiracının odasına kapanıp yaptığı gizemli deneyleri ve çok defa gece geç saatlerde eve gelmesini önemsemiyorlardı. Fakat Bay Sleuth’un gelişiyle aynı zamanda Londra sokaklarında kadınları hedef alan seri cinayetler işlenmeye başlamıştı. Bay Sleuth’un bu cinayetlerle bir ilgisi olabilir miydi? Toparlanmaya başlayan ekonomilerine en bü¬yük katkıyı yapan bu nazik adamdan şüphelenmemek en doğal hakları mıydı yoksa?

Alper Kaya’nın sonsözüyle

Ürün Adı: Kiracı
Read moreShow less
Product Details
-1-0213947346918
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu