Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Nutuk (100. Yıl Özel Baskı)

$4.70
Product available with different options 0 Items
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.14 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213743056691
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Temel ilke, Türk ulusunun onurlu ve şerefli bir ulus olarak yaşa¬masıdır. Bu ancak tam bağımsız olmakla sağlanabilir. Ne kadar zengin ve refah içinde olursa olsun, bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık önün¬de uşaklıktan öteye gidemez.

Efendiler, sizi günlerce meşgul eden, uzun ve ayrın¬tılı konuşmam, en nihayet, geçmişe karışmış bir devrin hikâyesidir. Bunda, ulusum için ve yarınki çocuklarımız için dikkat ve uyanıklık sağlayabilecek, bazı noktaları belirtebildiysem, kendimi mutlu sayacağım.
Efendiler, bu konuşmamla, ulusal varlığı sona ermiş sanılan büyük bir mil¬letin bağımsızlığını nasıl kazandığını, bilim ve tekniğin en son esaslarına da¬yanan, ulusal ve çağdaş bir devleti nasıl kurduğunu anlatmaya çalıştım.
Bugün ulaştığımız sonuç, asırlardan beri çekilen ulusal yıkımların yarat¬tığı uyanıklığın ve bu aziz vatanın, her köşesini sulayan kanların bedelidir.


Ürün Adı: Nutuk (100. Yıl Özel Baskı)
Read moreShow less
Product Details
-1-0213743056691
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu