Click for more products.
No products were found.
Women
Men
Children
Personal Care
Home & Living
Mother & Baby
Electronic
Sports & Outdoor
Hobby, Gift & Art
Supermarket
×

Yükseltilmiş Yatak Bahçeciliği

$3.47
Sold out
There are not enough products in stock
Notify me when available
You will get $0.10 in reward when purchase 1 of this product. The reward can be used to pay for your next orders, converted into voucher code or withdrawn to your bank account.
Close
Reference:
-1-0213741690705
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
Alert me when price drops
Free shipping on your purchases of 450 TRY or more with UPS
Description
Gününüzde her alanda ezberler bozuluyor. Sürekli yeni yöntemler, yeni buluşlar ve yeni uygulamalarla hayatımız kolaylaşıyor ve verimlilik artıyor.

Klasik karık yöntemiyle ekim de artık yavaş yavaş hayatımızdan çıkıyor. Tarımsal uygulamalar çeşitleniyor ve yerelleşiyor. Toprak üzerine düşüncelerimiz her gün yenileniyor. Toprağı sürmekten vazgeçiyoruz. Kompost ve malç uygulamaları ile toprağı zenginleştirmeyi, organik miktarını arttırmayı öğreniyoruz.

Yükseltilmiş yataklar da gittikçe daha popüler oluyor. Hiç beklenmedik bir şekilde, tarımsal uygulamalarda öne çıkıyor. Bu kitap yükseltilmiş yataklarla ilgili bütün bilgileri içeriyor. Nasıl yapılır, nereye yapılır, nasıl ekilir, nasıl bakılır; bilmeniz gereken her türlü uygulamayı herkesin anlayacağı bir dille anlatıyor.

Tarlanıza, bahçenize, bostanınıza, terasınıza, balkonunuza, ister kırda ister şehirde yükseltilmiş yataklar yapmanız için hazırlanmış rehber niteliğindeki bu zengin eser, sebzelerinizi ve meyvelerinizi en verimli şekilde yetiştirmeniz için ideal bir kaynak.Tammy Wylie

Hayatını bahçe işlerine adamış olup 1993’ten beri sera tasarımı, kurulumu ve satışıyla ilgileniyor. 2002’de çevrimiçi alışveriş sitesi Advance Greenhouses’ı kurdu. Bu alışveriş sitesinde sera kitleri, aksesuarları ve bahçe ürünleri satıyor. Çoğu zaman telefonlara Tammy baktığı için bahçe meraklılarıyla çok sayıda enteresan konuşması olmuştur. Tammy, www.growyourownfoodanywhere.com (kendi gıdanı istediğin yerde yetiştir) adresinde blog yazmaya başladı. Bu isim, blogun misyonunu mükemmel bir şekilde özetliyor yani bir apartman dairesinde, küçük bir kiralık evde, balkonda, yükseltilmiş bahçe yataklarında, serada kısacası herhangi bir yerde yiyecek yetiştirmek. Garden&Greenhouse dergisine yazılarıyla düzenli olarak katkıda bulunan Tammy, Quora.com tarafından bahçecilik alanında 2018’in En İyi Yazarı olarak kabul edildi.

Ürün Adı: Yükseltilmiş Yatak Bahçeciliği
Read moreShow less
Product Details
-1-0213741690705
Reviews
No comments
5 other products in the same category:

Settings

Menu